Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie swoje usługi na moim obszarze ?
Teraport Telekom oferuje swoje usługi na terenie całej Polski.
Internet satelitarny czy radiowy ?
Wybór podłączenia Internetu zależy od miejsca instalacji. W chwili obecnej Internet satelitarny świadczymy na terenie całej Polski, natomiast Internet radiowy tylko w określonym regionie. Jeśli nie wiesz, którą opcję możesz wybrać prosimy o zapoznanie się z naszymi mapami zasięgu (TUTAJ) lub o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Czy Internet satelitarny jest dostępny w wybranym przeze mnie miejscu instalacji ?
Internet satelitarny związany z usługą Tooway jest dostępny w całej Europie (mapa zasięgu: KLIKNIJ).
W jaki sposób zainstalować zestaw Tooway ?
Każdy nasz Klient jest informowany o różnych sposobach instalacji zestawu Tooway do odbioru Internetu satelitarnego.
  1. Nasza firma na stałe współpracuje z instalatorami na terenie całej Polski i zawsze, na prośbę Klienta, podajemy kontakt do takiego instalatora. Jest to najbezpieczniejsza i najszybsza metoda, jeśli chodzi o  zaintalowanie zestawu.
  2. Instalacji zestawu Tooway może dokonać także każdy instalator anten satelitarnych do odbioru TV.
  3. Dysponujemy także filmem instruktażowym, dzięki któremu Klient może sam dokonać instalacji zestawu. W takim przypadku, Klient może liczyć na nasze pełne telefoniczne wsparcie techniczne.
Czy mogę używać już istniejącej instalacji satelitarnej ?
Istniejace instalacje satelitarne, które służą wyłącznie do odbioru sygnału telewizyjnego nie mogę być wykorzystywane do transmisji dwukierunkowej. W związku z czym nie da się na nich odbierać sygnału powiązanego z Internetem satelitarnym Tooway..
Gdzie mogę znaleźć dokładne informacje związane z oferowanymi usługami ?
Podstawowe informacje można znaleźć w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej. Zawsze jednak zachęcamy naszych Klientów do bezpośredniego kontaktu z nami, poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.
Pomoc techniczna ?
Służymy kompleksową pomocą techniczną dla wszystkich naszych Klientów, niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy biznesowy i jaką usługę ma wykupioną.