Internet satelitarny

Miliony Użytkowników na świecie już korzysta z Internetu satelitarnego. Zostań jednym z nich. Dołącz do naszej sieci, niezależnie gdzie mieszkasz.

Wybierz nową generację łączności ze światem przez Internet satelitarny. Połącz się ze światem już teraz. Nie czekaj na tradycyjną sieć. Od zaraz możesz korzystać z dostępu do szerokopasmowego Internetu w prędkościach do 20Mbps (download) i 6Mbps (upload). Technologia satelitarnego dostępu do Internetu jest zupełnie inna niż BT czy ADSL, w związku z czym Użytkownik nie jest narażony na tradycyjne trudności związane z siecią, jak chociażby zbyt duża odległość od nadajnika, spadek jakości połączenia w zależności od długości kabla czy niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Bądź w kontakcie ze światem i znajomymi poprzez YouTube, Skype, Facebook, Twitter. Wybierz naszą ofertę, a korzystanie z Internetu będzie łatwe jak nigdy wcześniej.

Szybki i niezawodny

Proponujemy szeroki wachlarz pakietów o doskonałych parametrach i w przystępnych cenach. Prędkość do 20Mbps w download zadowoli nawet najbardziej wymagającego Użytkownika.

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy na bieżąco przechodzą szkolenia z zakresu obsługi Klienta, jak i obsługi technicznej. Wybierając nas, masz pewność że dostaniesz pakiet skrojony specjalnie dla siebie.

 

Usługa skierowana jest do Klientów indywidualnych i Firm. Dostęp do sieci Internet via SATelita wykorzystuje technologię satelitarną w celu realizacji dwukierunkowego szerokopasmowego dostępu do Internetu o przepustowości 20Mbps (downstream) / 6Mbps (upstream), w całości niezależnego od infrastruktury naziemnej. Ta niezależność daje sporą przewagę usługi nad popularnymi systemami kablowymi, gdyż dostęp do Internetu szerokopasmowego jest możliwy na obszarze całej Polski. Główną zaletą Internetu satelitarnego, poza prawie nieograniczonym zasięgiem, jest jego szerokopasmowość pozwalająca na swobodne przeszukiwanie zasobów www, wysyłania i odbierania poczty elektronicznej, na korzystanie z komunikatorów oraz pobieranie plików.

Jeżeli w Państwa sąsiedztwie operatorzy telekomunikacyjni nie są w stanie zaoferować swoich usług to Nasza usługa dostępu do sieci Internet via SATelita jest przeznaczona właśnie dla Państwa!

W naszej ofercie posiadamy pakiety z różnymi limitami transferu, co daje możliwość dopasowania usługi do Państwa potrzeb. Prosimy o zapoznanie się z naszymi cennikami oraz najnowszymi promocjami pod adresem www.webski.com.pl

 

Mapa zasięgu Eutelsat KA-SAT

ka-sat

Dish alignment with Dishpointer